Produkti
Kompozīcijas Clei ATOLL 202 ATOLL 000 ATOLL ITO Poppi Board Telemaco work Altea Book LGM Nuovoliola10 Ulisse Ulisse ar galdu Ulisse ar dīvānu Adam POPPI 90 Poppi Book Poppi SD Lollipop / Lollisoft Telemaco Cabrio IN 90 DOC SWING Altea Sofa Living katalogs Young katalogs Milanodue Poppi Theatre Matrači Krēsli Skapji Mājas Birojs Galdi Plaukti Penelope / Penelope Sofa Bedaway Sellex La Literal Circe / Circe Sofa Flip, nolokāms biroja krēsls, Clei A4 Glass Golia Inside Metro xelle Minima Voila Apple Bellagio Box Box Legno E-motion Flat Globe Globe CR Kubo Light Magic Magnum Magnum Legno Metrino Mini Minilong Mondial Mondial CR Planet Rondo Saliscendi Newwood Cristallino Cristallino Gold LE Contropiede 90° minuto Intervallo LGS Ulisse dinning Cabrio SWING Izvelkams konsoles galds ERIC90 no 40 cm - 2.2 m Flatmate Flexible love - 8 Flexible love - 16 Flexible Love White 16 Flexible love earth+ 12 Flexible love white+ 12 Kali 90 - 120 Kali Board 90 - 120 Kali Sofa 90 - 120 Kali Duo Kali Duo Board Kali Duo Sofa Kali Ponte Kali Ponte Sofa Tango Kali Ponte Board Paceļama gulta: Ergobed Wally CLEi jaunumi CLEI 2016 Kitchen box Radius Ergobed dizaina idejas un uzstādīšana Transformējams galds Elegant Tango brīvi stāvoši dīvāni no Clei Sofabank no Mueller Moebel Jaunā Penelope 2 Ergobed projekti JAUNS: COMBO izvelkams galds Pardošanā izstādes modelis: ERGOBED Penelope 2 book PENELOPE 2 SOFA Penelope 2 dining Penelope 2 board OSLO OSLO 301 CORA 80 / CORA 90 / CORA 120 James, Felis Itālija Aston, Felis Roy, Felis, Itālija ELLEN, Felis TIFFANY, Felis Itālija Felis gultu papildus izvēles Klinto 1817, Locherber Milano Vertikāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva Horizontāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva V-Sienas gulta
Kontakti

Mūsu adrese:

COMPACT.LV salons
Ķengaraga iela 2A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063

d.d. 10:00 - 19:00
s. 11:00 - 17:00
sv. brīvs

e-pasts: info@compact.lv

Skat., kartē!

FB | Tw | IG

Jauns: Pierakstieties mūsu jaunumiem un saņemiet 10% atlaidi pirmajam pirkumam!

LGM

LGM 02

pierluigi colombo / r&s clei dizains

Divkārša pielietojuma sienas mēbele, kas, darbinot pagriešanas mehānismu, pārveidojas no dienas versijas par nakts versiju ar lietošanai gatavu divguļamo gultu ar koka līstīšu gultas pamatni un izvelkamiem sānu skapīšiem.

LGM

pierluigi colombo / r&s clei dizains

Divkārša pielietojuma sienas mēbele ar dažāda veida priekšpuses funkcijām, darbinot pagriešanas mehānismu, tā pārveidojas no dienas versijas par nakts versiju ar lietošanai gatavu divguļamo gultu ar koka līstīšu gultas pamatni un izvelkamiem sānu skapīšiem.

 

LGM 01

pierluigi colombo / r&s clei dizains

Divkārša pielietojuma sienas mēbele ar platu priekšējo nolokāmu galdu. Darbinot pagriešanas mehānismu, tā pārveidojas no dienas versijas par nakts versiju ar lietošanai gatavu divguļamo gultu ar koka līstīšu gultas pamatni un izvelkamiem sānu skapīšiem.

Izmēri:

Aizvērts 1842 x 623 x 2200 mm

Atvērts 1842 x 2430 x 2200 mm

Galds 1588 x 668 x 22 mm

TEHNISKĀ INFORMACIJA

Visas transformējamās sistēmas LGM ir divkārša pielietojuma mēbeles, kas pieejamas ar priekšējiem elementiem dienas versijā, kas atšķiras pēc funkcijām un nolūka. Ar rotācijas kustību šīs sistēmas pārveidojas par nakts versiju ar vienmēr lietošanai gatavu gultu ar koka līstītēm un sānos izvelkamiem naktsskapīšiem.

Dienas versijā modeļi LGM un LGM02 ir aprīkoti ar atšķirīga izskata durvīm un ar sānu plauktiem. LGM02 ir eņģēs iekārtas durvis, kas atveras no ārpuses.

Dienas versijā LGM01 ir aprīkots ar plauktiem un paceļamu galdu ar kājām, kas ir ielokāmas uz iekšu.

Griežams atvēršanas mehānisms ar tapām, kas ieslīd izveidotās rievās un iekārtās skavās, kas pievienotas konstrukcijai.

Gultas pamatne ar rāmi, kas izgatavots no rūdīta dzelzs caurulēm, un vairāku kārtu liekta bērza koka līstītēm, kas piestiprinātas pie pamatnes ar neilona/ gumijas blīvēm. Pēc pieprasījuma gultas pamatnes rāmi var nosegt ar liekta koka līsti.

Neilona matraci nostiprinošas siksnas ar melna neilona aizdarēm.

Matracis: atsperu matracis, pastiprināts lateksa matracis, 50% putas ar atmiņas efektu. Detalizētāka informācija 86. lappusē.

Pieejamās apdares:

Karkass un priekšpuse: balts melamīna materiāls, balināts melamīna/ grafīta ozols, lakota CLEI krāsu sistēma.

Tikai priekšpusei: Koka balināts ozols vai grafīta ozols vai tabakas krāsas ozols.

Durvis: ar alumīnija rāmi un paneli no caurspīdīga stikla, ledusstikla, lakota stikla baltā, bēšā, sarkanā, brūnā krāsā. Sānos izvelkami naktsskapīši.

Polsterēts gultas galvgalis, kas stiprināts tieši pie aizmugures paneļa ar skavām. Tīrīšana saskaņā ar auduma marķējumu.

 

SALIKŠANA UN DROŠĪBA

Šie modeļi tiek piegādāti nesalikti, un tos var viegli salikt, sekojot izsmeļošām instrukcijām.

Tie ir obligāti jānostiprina pie sienas 2 stiprināšanas punktos, izmantojot atbilstošās ierīces, ko piegādājis CLEI (kvadrāti, speciālās skrūves “rawlplug” ar diametru 9 mm un uzgriežņa-skrūves komplekts), un, ievērojot montāžas instrukcijas, kas piegādātas kopā ar precēm.

Ģipškartons nav piemērota sienas konstrukcija, un piestiprināšanu pie tā nevar uzskatīt par drošu (skatīt montāžas instrukcijas).

Salicējs ir atbildīgs par pareizu stiprinājumu pārbaudi un to, lai konstrukcija būtu profesionāla.

Atvēršanas sistēma ir piestiprināta konstrukcijai ar mehānismiem, kas saglabājas ideāli stingrā pozīcijā gan dienas, gan nakts stāvoklī.

Maksimālais pieļaujamais svars uz gultas: kg 200.

Maksimālais pieļaujamais svars uz katra plaukta: kg 10.

 

 

 

Uzzināt cenu | запросить цену | request a quote?
mailto:info@compact.lv