Produkti
Kompozīcijas Clei ATOLL 202 ATOLL 000 ATOLL ITO Poppi Board Telemaco work Altea Book LGM Nuovoliola10 Ulisse Ulisse ar galdu Ulisse ar dīvānu Adam POPPI 90 Poppi Book Poppi SD Lollipop / Lollisoft Telemaco Cabrio IN 90 DOC SWING Altea Sofa Living katalogs Young katalogs Milanodue Poppi Theatre Matrači Krēsli Skapji Mājas Birojs Galdi Plaukti Penelope / Penelope Sofa Bedaway Sellex La Literal Circe / Circe Sofa Flip, nolokāms biroja krēsls, Clei A4 Glass Golia Inside Metro xelle Minima Voila Apple Bellagio Box Box Legno E-motion Flat Globe Globe CR Kubo Light Magic Magnum Magnum Legno Metrino Mini Minilong Mondial Mondial CR Planet Rondo Saliscendi Newwood Cristallino Cristallino Gold LE Contropiede 90° minuto Intervallo LGS Ulisse dinning Cabrio SWING Izvelkams konsoles galds ERIC90 no 40 cm - 2.2 m Flatmate Flexible love - 8 Flexible love - 16 Flexible Love White 16 Flexible love earth+ 12 Flexible love white+ 12 Kali 90 - 120 Kali Board 90 - 120 Kali Sofa 90 - 120 Kali Duo Kali Duo Board Kali Duo Sofa Kali Ponte Kali Ponte Sofa Tango Kali Ponte Board Paceļama gulta: Ergobed Wally CLEi jaunumi CLEI 2016 Kitchen box Radius Ergobed dizaina idejas un uzstādīšana Transformējams galds Elegant Tango brīvi stāvoši dīvāni no Clei Sofabank no Mueller Moebel FIONA viens otrā ieliekams krēsls, Natisa Jaunā Penelope 2 Ergobed projekti JAUNS: COMBO izvelkams galds Pardošanā izstādes modelis: ERGOBED Penelope 2 book PENELOPE 2 SOFA Penelope 2 dining Penelope 2 board OSLO OSLO 301 DANA viens otrā ieliekmi krēsli, Natisa, Itālija KIMI, viens otrā ieliekams krēsls, Natisa TAFFY viens otrā ieliekams krēsls, Natisa ALBA viens otrā ieliekami krēsli, Natisa CORA 80 / CORA 90 / CORA 120 ARIS 110 / 160 TEA James, Felis Itālija OPLÀ, Felis Aston, Felis Roy, Felis, Itālija ELLEN, Felis TIFFANY, Felis Itālija Felis gultu papildus izvēles Klinto 1817, Locherber Milano Vertikāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva Horizontāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva V-Sienas gulta Sietle transformējams galds
Kontakti

Uzzināt cenu?
T: +37126546645
e-pasts: info@compact.lv

Mūsu adrese:
COMPACT.LV salons
Ķengaraga iela 2A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063

Skat., kartē!

FB | Tw | IG

Jauns: Pierakstieties mūsu jaunumiem un saņemiet 10% atlaidi pirmajam pirkumam!

ATOLL 000

ATOLL 000

Giulio Manzoni / Pierluigi Colombo / r&s clei dizains

Dīvāns ir 245 cm plats ar vienu sēdekļa spilvenu, glabātuves telpu un spilveniem 60x 60 cm un 45 x 45 cm, kas balstās pret aizmugurējo polsterēto plauktu. Tas ir apvienots ar dzīvojamās istabas paneli.


Izmēri:

Aizvērts 2450 x 1250 x 2200 mm

Atvērts 2450 x 2200 x 1250-2200 mm

Gultas pamatnes augstums no grīdas 510 mm

Dīvāna sēdekļa augstums 400 mm

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Visi norādītie modeļi ir aprīkoti ar inovatīvu līstīšu gultas pamatni ar anodizētu alumīnija rāmi un regulēšanas sistēmu. Rāmis ir iebūvēts mēbeles konstrukcijā, un atvēršanas un aizvēršanas kustību laikā tas slīd pa polizēna sliedēm. Atbalsti un savienojumi izgatavoti no atbilstošām lietām detaļām un sakausējumiem. Noliekšanas mehānismu līdzsvarošanas sistēma ir aprīkota ar drošības aiztures ierīci bez redzama stieņa vai atsperes, jo tie ir ievietoti rāmī ar regulējamu sistēmu un ar īpaša aprīkojuma palīdzību tie ir stingri nostiprināti gan dienas, gan nakts pozīcijās. Priekšējā paneļa fiksācija tiek veikta bez citām ierīcēm. Atvēršanu un aizvēršanu var veikt ar vienkāršu kustību, izmantojot rokturi, kas novietots priekšējā plauktā, kas ar noliekšanas kustību tiek pārveidots par gultas atbalstu uz zemes un vienmēr ir paralēls grīdai atvēršanas laikā, ļaujot atstāt uz tā novietotos priekšmetus.

 

SALIKŠANA UN DROŠĪBA

Visi augstāk minētie modeļi tiek piegādāti izjauktā veidā, un, lai tos būtu vieglāk salikt, tiem ir pievienota izsmeļoša instrukcija. Visi augstāk minētie modeļi ir atsevišķi stāvoši (nav obligāti jāskrūvē pie sienas). Salicējs ir atbildīgs par pareizu stiprinājumu pārbaudi un to, lai konstrukcija būtu profesionāli installēta. Atvēršanas sistēma ir piestiprināta konstrukcijai ar mehānismiem, kas saglabājas ideāli stingrā pozīcijā gan dienas, gan nakts stāvoklī. Ja grīda ir nedaudz nelīdzena, regulējamās kājiņas jānoregulē atbilstoši aprakstam montāžas instrukcijās.

Maksimālais pieļaujamais svars uz gultas: kg 300

 

 

Uzzināt cenu | запросить цену | request a quote?
mailto:info@compact.lv

OSLO 301

OSLO

SWING

Nuovoliola10

ITO

ATOLL

ATOLL 202