Divstāvu gultas

Kali Duo Sofa

Kali Duo Board

Kali Duo

DOC

Lollipop / Lollisoft

Divstāvu gultas ir veidotas lielākoties priekš bērnu istabām, tādējādi ekonomējot vietu istabā, lai pārējā telpas daļa varētu tikt izmantota citām nodarbēm. Divstāvu gultas bērniem būs lielisks risinājums, ja ģimenē ir divi vai pat vairāk bērni. Vienā istabā divas vienguļamās gultas neietilptu tik kompakti, līdz ar to nebūtu vieta, piemēram, rakstāmgaldiem. Šāda tipa gultas ir arī ļoti praktiskas un daudzfunkcionālas. Dienā tās var pacelt, tādējādi pieguļot sienai, savukārt naktī tās ar vienu rokas vēzienu var atvērt un izveidojas jau veselas divas guļvietas. Dzelzs vai koka trepītes nodrošinās vieglu pārvietošanos no grīdas uz otrā stāva gultu. Dienas versijā, šīs gultas var aprīkot ar nolokāmu galdu, kam ir salokāmas kājas. Divstāvu gultas ir arī aprīkotas ar dažāda veida berjerām, lai bērna gulēšanu padarītu ļoti drošu.

Divstāvu gultas bērniem ir pieejamas daudz un dažādās krāsās. Compact.lv piedāvā dažādas krāsu un rakstu variācijas. Gultas ir ļoti skaistas un kalpos ne tikai kā daudzfunkcionāla mēbele, bet arī kā lielisks interjera dizaina elements. Šāda tipa gultas ir lieliskas, jo patiešām neaizņem daudz vietas.  Tas lieti noderēs klientiem, kuri nevar mājā vai dzīvoklī bērniem atvēlēt katram savu guļamistabu. Ja vietas ir maz, tad ir svarīgi to ekonomēt tur, kur to var atļauties.

Lielisks risinājums ir arī divguļamā gulta, kas teicami ir apvienota ar dīvānu. Ar vieglu rokas vēzienu, dīvānu var pārvērst par divstāvu gultu, kuras konstrukcijā ir iebūvētas arī trepes, kas kalpo ne tika kā ceļš uz otro stāvu, bet arī kā balsts gultai. Vai nav lieliski? Padomājiet tik, cik ērti tas ir! Pa dienu tas ir mājīgs un ērts dīvāniņš, kur bērniem sēdēt, lasīt grāmatas vai spēlēt kādu spēli, naktī tas pārvēršas par lielisku un ērtu divguļamo gultu, tajā pašā laikā saglabājot vietu tieši tādu pašu, kāda tā bija pirms tapa par gultām. Tas lieliski ekonomē vietu, tajā pašā laikā nav jāatsakās no kā cita, lai to izdarītu. 


Clei divstāvu gultas piedāvā maksimālu telpas ekonomiju, pilnvērtīgu miegu, privāto telpu bērniem un jauniešiem. Gultas paredzētas līdz 150 kg katra, ērti paslēpjamas kopā ar veļu un uzklājamas.